Освітлення в період коронавірусу | ADV — автоматические двери и ворота
18.05.2020 - 15:19

Освітлення в період коронавірусу

Національна асоціація виробників електроенергії (NEMA) та члени його відділу систем освітлення, підтримують визначення, що електричні продукти / системи та медичні пристрої для візуалізації є «необхідним виробництвом» відповідно до керівництво Департаменту внутрішньої безпеки (DHS) щодо виявлення критичних інфраструктур для зменшення загрози для здоров’я, яку представляє пандемія коронавірусу.


Крім того, це визначення має бути прийнято рівномірно політиків на всіх рівнях влади.

Це визначення дозволяє спеціалізованим компаніям-членам підтримувати критичні зусилля забезпечити безпеку та безпеку всіх громадян, обмежуючи при цьому поширення цієї пандемії.

Далі ми підтримуємо визначення того, що виробники систем освітлення та освітлення основні підприємства та вимагають, щоб усі державні установи пояснили деталі політики «перебування вдома» чітко включає всі пристрої освітлення та освітлення виробники уникають затримок із задоволенням потреб громадськості в цих товарів першої необхідності підтримка критичної інфраструктури, а також інтерес громадськості до безпечного середовища.

Електротехнічна промисловість повинна забезпечити належне освітлення, безпечне та безпечне середовище для медичні працівники, продуктові магазини, АЗС, банки, розподільні центри, будинки та все інші важливі галузі. Для освітлення критичної інфраструктури необхідне зовнішнє освітлення і місця з наслідками для національної безпеки, включаючи урядові установи, проїзних шляхів від міждержавних автомобільних доріг до міських та місцевих вулиць, мостів, платних плац, комунальні підстанції та польові офіси, прикордонні переходи, пункти пропуску безпеки, доки, транзит станції / метро, ​​гаражі для парковки та ділянки в важливих місцях.

Члени компанії забезпечують освітлення для будь-якого внутрішнього та зовнішнього середовища та будь-якого Необхідно уникати порушення в ланцюзі поставок критичних потреб. Як постачальників, які підтримують основні інфраструктурні сектори, очевидно, що системи освітлення та освітлення виробництво та пов’язаний з ним ланцюг поставок та дистрибуції необхідно виробляти і розповсюджувати освітлення для цих підприємств.

Сектор з виробництва освітлення вже вжив активних заходів для сприяння цьому поточна криза. Як заклади перетворюються на медичні центри, так і заводи оснащення для створення аварійних поставок, виробників освітлення та освітлення швидко постачаючи через існуючий ланцюжок поставок необхідну та специфічну продукцію підтримати ці зусилля. Ланцюги поставок для «основного виробництва» також слід вважати «необхідними». Виробництво компонентів / сировини, що використовуються в первинному виробництві необхідно йти в ногу з попитом. Канали розповсюдження товарів першої необхідності отримують їх передні лінії оборони, включаючи лікарні та центри швидкої допомоги.

Жоден із цих критичних підприємств не може працювати без пристроїв освітлення та продукції, що випускається компаніями з освітлення членів NEMA, і це чітко визначає необхідність продовження виробництва освітлення.